Kā pieteikties

Interesēties par koncertu apmeklējuma iespējām vai veikt rezervāciju var telefoniski, zvanot 26698338, vai rakstot muzikatev@latvijaskoncerti.lv vai aizpildot zemāk piedāvāto koncertu rezervācijas formu.

Ņemot vērā neparedzamo nākotni saistībā ar situāciju valstī un 2020./2021. gada abonementu koncertu cikla norisi, esam lēmuši šogad piedāvāt skolēniem pa vienam koncerta apmeklējumam - ārpus abonementa modeļa.

2020./2021. gada koncertu cikla ietvaros, aizpildot zemāk norādīto formu, audzinātāji, ārpusskolas aktivitāšu organizatori un vecāki izrāda interesi saņemt informāciju (elektroniski) par aktuālo koncertu piedāvājumu.

Koncerti 2021./2022. mācību gadā plānoti norisei VEF Kultūras pilī.

Atsevišķa koncerta apmeklējuma cena ir 6 eiro skolēnam (koncertu apmeklējums iespējams arī ar iniciatīvas Latvijas Skolas soma starpniecību).
Uz katru secīgo koncertu aicināsim pedagogus pieteikt klasi no jauna. 

Ja pirms rezervācijas veikšanas radušies jautājumi vai neskaidrības, lūdzam zvanīt 26698338 vai rakstīt dita.malinovska@latvijaskoncerti.lv

1. Ja koncertus izvēlētajā laikā apmeklēs vairākas klases, lūdzam pieteikt katru klasi atsevišķi, norādot tās kārtas numuru un skolēnu skaitu ("pievienot klasi");
2. Ja skolēniem ir ērti vairāki norises laiki (piemēram, ja gan 12.00, gan 14.00 būtu iespējams apmeklēt koncertus), tad lūdzam atzīmēt vairākus norises laikus - Jūsu norises laiku precizēsim rezervācijas apstiprinājumā;
3.   1.abonements (1.-3. klase, otrdienas),
      2.abonements (1.-3. klase, trešdienas), 
      3.abonements (4.-6. klase, trešdienas),
      4.abonements (7.-9. klase, ceturtdienas),
      5.abonements (10.-12. klase, ceturtdienas).

 

Pieteikt abonementu


Informācija par klasi

Pievienot klasi

Informācija par skolotāju


Abonements

Aizpildot šo informāciju Jūs piekrītat, ka VSIA “Latvijas Koncerti” apstrādā Jūsu datus, tikai un vienīgi, lai nodrošinātu personīgu informācijas nodošanu par aktīvo rezervāciju, izmaiņām koncertu norisē un citas aktuālas informācijas sniegšanu saistībā ar "Mūzika Tev” koncertu apmeklējumu.
Gadījumā, ja veicot rezervāciju, nevēlaties norādīt personas datus saziņai, aicinām uzmanīgi sekot visām aktualitātēm, jo “Mūzika Tev” pārstāvjiem nebūs iespēja sazināties ar rezervācijas veicējiem, lai personīgi informētu par svarīgām izmaiņām un nodotu citu būtisku informāciju.